ШКОЛСКИ ДАНИ, БР. 4

Одељењски лист „Школски дани” наставља традицију рада једног одељења ОШ „Горачићи”. Из штампе се појавио четврти број, а радили су га наши најмлађи школци под будним оком своје учитељице Јелене, која их је усмеравала, уобличавала текстове, будући да су прваци мали и нису упознали форме новинарског изражавања. Мали, вредни, пожртвовани несебично су радили од првог дана како би показали да се и у одељењу од свега осам ђака може бити успешан. Трудили су се да представе прве литерарне покушаје, утиске са екскурије, креативне садржаје и још много тога.

Претходни број који су радили ученици садашњег петог разреда освојио је прву награду на Шестом сајму (пред)школског издаваштва у категорији Најбоља публикација специјалне намене, што је подстакло учитељицу да ову малобројну дружину упути у тајне писања, како би развијали креативност, литерарни сензибилитет, откривали светове око себе и у себи, што је племенита мисија учитељског позива.

Skolski dani 4 2 Skolski dani 4 3 Skolski dani 4 1

Ваша адреса 54.166.207.223 Инфо посетиоца Unknown - Unknown четвртак, 18 октобар 2018 20:49