Нове технологије у образовању

Пет наставника наше школе посетило је 8. јуна Међународну конференцију „Нове технологије у образовању”, која је организована по пети пут заредом, са циљем унапређивања квалитета образовања у овом делу света кроз употребу информационо-комуникационих технологија. Конференија и сајам одржани су у Belexpocentru и просторијама хотела „ Holiday Inn” у Београду.

Имали смо прилику да погледамо наставна средства и помагала. Присуствовали смо радионицама Microsoft – Вештачка интелигенција и когнитивне услуге у образовању и Учење кроз игру.

На штанду „Креативног центра” и словеначког предузећа LEGAMA представљен нам је програм LEGO® Education, као и нови дигитални материјали „Креативног центра” за основне школе.

Програм LEGO® Education конципиран је да прати наставне програме и да буде подршка професионалцима који раде с децом у предшколским установама, основним и средњим школама и на факултетима.

Konferencija 1 Konferencija 2 Konferencija 3

Ваша адреса 54.166.160.105 Инфо посетиоца Unknown - Unknown понедељак, 18 јун 2018 04:01