ИЗЛЕТ У РОШЦЕ

Полазак је био испред школе у десет часова. Пут нас је водио преко Гуче и Лучана до Рожаца. У Рошце смо стигли око 12 часова. Ту смо посетили основну школу. Када смо стигли, чекали су нас наставница Вера и наставник Чедо са још неколико наставника и ученика. Ушли смо у једну учионицу где смо гледали презентацију о Овчарско-кабларској клисури. Могли смо да видимо које животиње ту живе и које дрвеће расте. Након тога гледали смо презентацију Зашто је пушење штетно? Потом смо правили паное везане за ову тему. Након тимског рада послужили смо се сокићима и грицкалицама. Уследио је одлазак на Каблар. Са нама су пошле и две наставнице из ове школе. Када смо успели да изађемо уз брдо, могли смо да видимо величанствене меандре Западне Мораве. Поглед са велике висине био је предиван. У Горачиће смо се вратили око 17 часова.

Марко Милетић, пети разред

Rosci 1 Rosci 5 Rosci 2

Rosci 4 Rosci 3 20180531 123014

Ваша адреса 54.225.38.2 Инфо посетиоца Unknown - Unknown уторак, 14 август 2018 13:38