КЛУПЕ У ШКОЛСКОМ ДВОРИШТУ

Након Баште светосавских мисли и кућица за птице, у наше школско двориште ушетале су и клупице у новом руху. За време првомајских празника вредно се радило на улепшавању дворишта, како би ученике првог радног дана сачекало изненађење. Клупе са наслонима у облику оловака и срцића изазвале су одушевљење код ученика. Окупане мајским сунцем и жагором деце, биле су премале да приме све ђаке који су желели да велики одмор проведу, управо, на њима. У наредном периоду наше ученике очекују и нова изненађења, а све у циљу обезбеђивања подстицајног и безбедног окружења за целовит развој ученика и развијање ненасилног понашања.

klupe 1 klupe 2 klupe 3

Ваша адреса 54.224.2.123 Инфо посетиоца Unknown - Unknown понедељак, 16 јул 2018 08:21