НАГРАДА ЗА ОДЕЉЕЊСКИ ЛИСТ „ШКОЛСКИ ДАНИ”

На Шестом сајму (пред)школског издаваштва Моравичког округа учествовала су издања наше школе: Школски лист „Горачанац” и Одељењски лист „Школски дани”. Школски лист „Горачанац” излази сваке друге године, а Одељењски лист покренула је учитељица наше школе Јелена Ивановић пре три године са ученицима садашњег петог разреда. Они су желели да представе своје литерарне покушаје, радове, и све оно што су радили у току године. Чланови жирија препознали су шаролик дијапазон тема из ђачке свакодневице, некада са озбиљном тематиком, а некада са забавним садржајима и одлучили су да га прогласе победником у категорији Најбоља публикација специјалне намене.

Школски лист „Горачанац” налази се у самом врху основношколских листова, одмах иза „Вуковца”, листа ученика ОШ „Вук Караџић” из Чачка. Била је ово прилика да представимо на најбољи начин све оно што смо радили у току претходне две године, али и да покажемо широј јавности да се и у малим школама могу организовати квалитетне и разноврсне активности.

Чедомир Сандић

Skolski dani nagrada 1 Skolski dani nagrada 4 Skolski dani nagrada 6

Skolski dani nagrada 3 Skolski dani nagrada 2 Skolski dani nagrada 5

Ваша адреса 54.224.2.123 Инфо посетиоца Unknown - Unknown понедељак, 16 јул 2018 08:22