Општинско такмичење из српског језика и језичке културе 2018.

Општинско такмичење из српског језика и језичке културе одржано је 24. марта 2018. године у Основној школи „Академик Миленко Шушић” у ГучиЦиљ Такмичења је да подстакне ученике на трајније стицање знања о матерњем језику и да теоријска знања о правописној норми успешно примењују.

Представници наше школе били су:

•     Анђела Шипетић, Милица Зечевић, Љубица Гуговић и Марко Милетић (ученици петог разреда);
  •      Валентина Вујичић, шести разред и
  •      Кристина Савић, седми разред.

На окружни ниво такмичења пласирале су се ученице петог разреда Анђела Шипетић (17 поена; друго место) и Милица Зечевић (16 поена; треће место). Валентина Вујичић с освојених 15 поена заузела је треће место. Свим учесницима честитамо, а Анђели и Милици желимо много успеха у наставку такмичења. Ученике је припремао предметни наставник Чедомир Сандић.

srpski 2018

Ваша адреса 54.166.160.105 Инфо посетиоца Unknown - Unknown понедељак, 18 јун 2018 04:03