Онлајн курсеви енглеског језика

Обавештавамо вас да смо у сарадњи са компанијом LINKgroup обезбедили бесплатне онлaјн курсеве енглеског језика.

ITAcademy као део компаније LINKgroup овим курсевима пружа одличну прилику ђацима који желе да усаврше и унапреде своје знање енглеског језика, да постану што успешнији у даљем образовању и касније у послу.

Комисија ће одлучити ко ће добити могућност за похађање ових курсева. Уколико будете били један од добитника, добићете поклон код са којим остварујете право на бесплатан онлајн курс. Након што добијени код унесете на страни пријаве добићете на имејл сва потребна упутства за похађање изабраног онлајн курса.

Позивамо све ђаке да се активно укључе у усавршавање знања енглеског језика како би тиме себи отворили што више могућности за даље образовање и развој каријере.

Ваша адреса 54.196.98.96 Инфо посетиоца Unknown - Unknown среда, 15 август 2018 03:04