Фото-конкурс „Моја школа”

Поводом обележавања Дана школе, наставница ликовне културе Наташа Копривица организовала је фото-конкурс за ученике старијих разреда на тему „Моја школа”. Ученици су се радо одазвали овом конкурсу. Са мобилним телефоном у рукама стрпљиво су уочавали и запажали. Неко је дао идеју, неко фотографисао, али су сви заједно успели да дочарају нашу школу на најлепши могући начин. Фотографије окупане дечјим осмесима, зрацима сунца, јесењим бојама, предивним школским двориштем... све заслужују похвале и једно велико браво. Али, могле су бити награђене само оне најоргиналније. Стручни жири донео је одлуку да флешевима, књигама и слатким пакетићима награди пет ученика.

ПРВО МЕСТО: Ана Плазинић, осми разред;

ДРУГО МЕСТО: Тијана Стевановић, осми разред,

Валентина Вујичић, шести разред;

ТРЕЋЕ МЕСТО: Анђела Шипетић, пети разред,

Ксенија Гуговић, осми разред.

Пано са најбољим фотографијама са овог конкурса можете погледати у холу наше школе.

Foto konkurs 4 Foto konkurs 3 Foto konkurs 5 Foto konkurs 2 Foto konkurs 6 Foto konkurs 1 Foto konkurs 7 Foto konkurs 8

Ваша адреса 54.83.122.227 Инфо посетиоца Unknown - Unknown понедељак, 11 децембар 2017 05:38