„Смеха деци”

Програмом под називом „Смеха деци наша Школа обележила је 149. годишњицу свог постојања. Наши драги гости били су бивши ученици, директори школа, пензионери. Носиоци овогодишње приредбе били су учитељи. Занимљиви прваци, маскирани другаци, рецитаторски настројени трећаци и озбиљни четвртаци кратким и занимљивим драмским приказима засмејали су публику. Све то било је проткано афоризмима ђака осмака, хорском изведбом песме „Фазони и форе, а на крају уживали смо у дивним звуцима виолине Лазара Јечменића, ученика осмог разреда. У холу школе била је постављена изложба награђених фотографија на фото-конкурсу „Моја школа.

Dan skola 2017

Ваша адреса 54.225.59.14 Инфо посетиоца Unknown - Unknown четвртак, 20 септембар 2018 22:53