ДОБРО ДОШЛИ, ЂАЦИ ПРВАЦИ!

За прваке и њихове родитеље први септембар је посебан дан, дан који се нестрпљиво чека и који се памти целог живота. Учитељица Јелена Ивановић дочекала је осам ђака првака, шест девојчица и два дечака, који први пут ступају у школске клупе. Радознали и весели, кренули су у авантуру незаборавног дружења, учења слова, бројки, света око нас, музике, игре, креативности...

Ученици петог разреда потрудили су се да својим новим другарима малом приредбом улепшају први школски дан.

Драги прваци, желимо вам пуно среће и успеха на почетку школовања. Ово су ваши први кораци ка знању. Искористите их на прави начин и уз помоћ родитеља, учитељице и другара трудите се да нове задатке лако савладате. Сваки почетак је тежак, али само марљивим радом и уз нашу подршку успећете да савладате прве препреке и сигурним корацима остарите планиране циљеве. Пред вама је најлепше животно доба – ђачко доба.

Нека вам у школи радост краси лица, успешан почетак школовања жели вам ваша учитељица.

20170901 080830 20170901 090713

Ваша адреса 54.158.212.93 Инфо посетиоца Unknown - Unknown уторак, 17 октобар 2017 09:48